Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
ULRIK SAMUELSON (född 1935): Stadsbild från Gröndal, monogramsignerad US, olja på duk, 53x71 cm
Färgbortfall
558269
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här