Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition med läderlapp, monogramsignerad US, olja på duk, 72x54 cm
558258
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här