Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
URNA, Wienkopia, botten,1800-talets slut, motiv med same i akja, höjd ca 50 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Mikronagg
558189
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här