Vitrinskåp
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, fanerad med bl.a. mahogny, intarsia, mässingsbeslag, hyllplan i glas, insidan klädd med röd textil, mått ca:H 142 cm, B 64 cm, Dj. 28 cm
Allmänt bruksslitage
558142
2018-07-13