Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gripsholmstyp, ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage
558081
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här