Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, med klaffar, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 71, 104x49, total längd 142 cm
Skivan med fläckar och skador
558070
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här