Golvvas urna Kina

Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina
Golvvas urna Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, Kina 1800-talets slut, kartuscher med figurscenar, blommor och fåglar i fammile rosefärger, höjd ca 45 cm

Åldersslitage

557787

2018-07-08