Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLBÅT, 1900-tal, med ställ, höjd 72, längd 115 cm
Lösa delar, skador, slitage
557655
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här