Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
GARNITYR, 3 dlr., onyx och marmor, 1930-tal, Art Deco, bestående av bordsur och bokstöd, dekor i form av kvinna med spegel, längd ca 13-51, höjd 15-26 cm
Smärre slitage
557470
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här