Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
ELNA JACOBSSON (1894-1985): Interiör, signerad och daterad Elna Jacobsson 1923, olja på duk, ca 41,5x32,5 cm
Krackeleringar
557468
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här