Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
DÖRRÖVERSTYCKE, sannolikt 1700-tal, olja på duk, ca 112x100 cm
Omfattande lagningar, retuscher, dubblerad
557466
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här