Pop & Rock - Dr. Pepper reklamskylt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

REKLAMSKYLT, 1940-tal, "Dr. Pepper", litograferad järnplåt, rektangulär form, ca 137x46 cm

Emaljbortall, bucklor och veck, rost

547567

2018-05-31