Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD, teak, 1960-tal, 120 x 60 cm, höjd 46,5 cm.
Slitage och torkat lack, glasskiva med nagg.
542865
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här