Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
MARIA HUMMEL, relief, keramik, för Goebel, 1950-tal, signerad på framsidan MI HUMMEL, präglad siffra 140, diligens, ca 11,5 x 17,5 cm
514037
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här