Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957): "The Hammer", föreställande Lemmy Kilmister i Motörhead, signerad J. Ostved, numrerad 1/50, färgserigrafi, 76x62 cm
Oramad
513945
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här