Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
JOSEPH-FÉLIX BOUCHOR (Frankrike, 1853-1937): Kloster utanför Florens, signerad J.B. Bouchor, olja på duk, 65x90 cm
513854
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här