Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR, 4 st., gustavianska, träskuren dekor, bemålade, genombruten rygg med spjälor, runda svarvade ben med kannelyrer, H-kryss, sitthöjd 45 cm
Skador, slitage
513576
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här