Mathsson Hein Superellips bord
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ´´Superellips´´, fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm
Bruksslitage, fanéeringsskador, märken
513457
2018-01-15