Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, 1900-talets andra hälft, i formgjuten mässing med stoppade sitsar i röd sammet, sitthöjd 45 cm
Slitage
513340
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här