Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1680): Damporträtt, olja på duk, ca 83x70 cm, monterad i senare ram
Proveniens: Huseby Gård, familjen Stephens
513318
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här