Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fåtöljer, 1 par, 19/2000-tal, howardmodell, klädd cremevit textil, främre ben med hjultrissor, höjd 77, bredd 77, sitthöjd ca 44 cm
Fläckar och bruksslitage
513307
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här