Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmiljö med figurer, monogramsignerad GP, akvarell på papper, ca 40 x 30 cm
något gulnat blad
513220
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här