Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SIDOBORD/SOFFBORD, Sverige, 1900-talets mitt, skiva i rotfanér, höjd 58, längd 99 cm
smärre slitage
513202
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här