Rokokostolar
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4 st, rokoko, 17/1800-tal, stomme i björk med skuren dekor, genombruten rygg med flätad rotting, kopplade ben, stoppad sits klädd i tagel, sitthöjd ca 46 cm
Nytapetserade, repor, skador i rottingen
512898
2018-01-11