Rokokostolar

Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 4 st, rokoko, 17/1800-tal, stomme i björk med skuren dekor, genombruten rygg med flätad rotting, kopplade ben, stoppad sits klädd i tagel, sitthöjd ca 46 cm

Nytapetserade, repor, skador i rottingen

512898

2018-01-11