Klubbat för:
Osåld
Utropspris
23 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Odalisk, signerad och daterad Torhamn - 26 (inristad signatur), olja på duk, ca 32x40 cm, även målning på baksidan
torrspricka
512876
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här