Göran Malmvall KA72 skåp 1 par Karl Andersson
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, ´´KA72´´ skåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med röd lackering, förnicklade beslag, höjd ca 85 cm, 80x35 cm
Ställvis mindre förlust av färg, bruksslitage
512869
2018-01-11