Göran Malmvall KA72 skåp 1 par Karl Andersson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, ´´KA72´´ skåp, 1 par, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut, trälamell med röd lackering, förnicklade beslag, höjd ca 85 cm, 80x35 cm

Ställvis mindre förlust av färg, bruksslitage

512869

2018-01-11