Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 60, 123x73 cm
Bruksslitage
512828
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här