Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm
1 med lagning, bruksslitage
512799
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här