Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MARI HENRI MACKENZIE (1878-1961): tillskriven, motiv med häst, olja på pannå, ca 19x24 cm
Smärre ytskador
512734
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här