Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, dekor av blomster, höjd ca 71, 74x48 cm
Bruksslitage
512692
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här