Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 1960-tal, med svart skinnklädsel och trästomme i jakaranda, längd ca 190 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage
512618
2018-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här