Francesco Graziani, Andjakt & Vilande soldater
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
FRANCESCO GRAZIANI (verksam i Neapel under 1600-talet): Andjakt resp. Vilande soldater, olja på duk, vardera 31,5x49,5 cm.
(2)
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Old Master-special
Dubblerade, krackeleringar
511670
2018-03-01