Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
DAWID, foto, 97/98, 2005, blomma, signerad och daterad 2005. Bildstorlek 25 x 20 cm.
505372
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här