Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
DAWID, foto, 99/99 2005, blomma, signerad och daterad 2005. Bildmått 25 x 20 cm.
505371
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här