Titti Erksell Barker

Titti Erksell Barker
Titti Erksell Barker
Titti Erksell Barker
Titti Erksell Barker

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

TITTI ERKSELL BARKER (född 1961): "Amaryllisknopp", signerad a tergo Titti Erksell Barker, daterad 2001/2002, ca 49x34 cm

487812

2017-09-28