Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
AUGUSTA JENSEN (1858-1936): Elegant kvinna i salongsinteriör, signerad och daterad Augusta Jensen, Willa Bo 1895, olja på duk, ca 76x53,5 cm
.
473706
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här