Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD med klaff, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 57, utfälld diameter ca 120 cm, resp 60x120
Bruksslitage
473517
2017-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här