Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, rostfärgad klädsel, for justerbar i höjd
Smärre slitage, något ranglig
473233
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här