Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, engelsk stil, mahogny, en låda i sargen med draghandtag i mässing, höjd 83 (handtag), på hjultrissor, 81x43 cm
Smärre slitage
473065
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här