Johan Holmbergsson teckning
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
JOHAN HOLMBERGSSON (1804-1835): Historisk scen, signerad och daterad Johan Holmbergsson 1825, blyerts och täckvitt på papper, 34x53 cm
Proveniens:
Skådespelerskan Viveca Lindfors familj, vidare i arv till nuvarande ägare
Smärre skador
471984
2017-08-28