Roland Svensson Vidinge
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fladen, Vidinge", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation
471886
2017-08-07