Vilhelm Arnesen Fiskebåt

Vilhelm Arnesen Fiskebåt
Vilhelm Arnesen Fiskebåt
Vilhelm Arnesen Fiskebåt
Vilhelm Arnesen Fiskebåt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILHELM ARNESEN (Danmark, 1865-1948):
Segelfartyg, signerad och daterad Vilh Arnesen -89, olja på duk, 93x145 cm

Liten skada i duken n v hörn. Smärre rispor n h hörn

471081

2017-06-26