Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
HORN CHAIRS, 2 st., 1900-tal, kohorn, svart skinnklädsel, höjd 80-84, sitthöjd 45 cm
Slitage, klädsel med skador
470315
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här