Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
FAT, tenn, stämplat Carl Björkman (1702-1720) Stockholm 1712, diameter ca 39,5 cm
Lagning, slitage, repor
469196
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här