Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Kättja, signerad Lindström samt numrerad 19/20, carborundum, ca 75x56 cm
459723
2017-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här