Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, höjd 144, 120x67 cm
slitage nyckel saknas
449958
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här