Torbjörn Zetterholm träsnitt

Torbjörn Zetterholm  träsnitt
Torbjörn Zetterholm  träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORBJÖRN ZETTERHOLM (född 1921): "Väddklint", signerad och daterad Torbjörn Z 1953, träsnitt, 13/25, 64x48 cm

Veck

443056

2017-02-25