Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Ryssland / Baltikum, 1800-tal, empire, skuren dekor, fanerade i mahogny, sitthöjd ca 42 cm, total höjd 90 cm
Lagningar och fanérskador
433953
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här