Klubbat för:
Osåld
7 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, bokfanér, 1940-tal, klädda i textil Rami plus från Svensson, sitthöjd ca 39 cm, höjd ca 75 cm
Nyomklädda och nystoppade. Smärre fanérskador
433780
2017-01-18