Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Uppställning av flaskor vid fönster, signerad och daterad -73, olja på duk 92x72 cm
433473
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här